Stosowanie leków w leczeniu padaczki, cukrzycy, astmy i nadciśnienia a brak okresu

mam takie pytanko ponieważ choruję na padaczkę cukrzycę astmę i nadcisnienie i biorę sporo tabletek a wspłużyje z partnerem i od 4 miesiecy niemam miesiączki w wyniku mi cały czas wynik wychodzi C i czy leki które biorę mogą powodować zatrzymanie miesiączki

Aleksander Ropielewski

Nie wiem jakie leki Pani stosuje, aczkolwiek część leków może wpływać na gospodarkę hormonalną i zwiazane z nią zaburzenia krwawienia miesiączkowego.