Stosowanie leku Activella i regularne miesiączki podczas stosowania Triquilar

Mam 50 lat, 16.02 przyjęłam ostatnią tabletkę Triquilar miesiączka powinna pojawić się 21.02 Do tej pory mam regularne miesiączki przyjmując środek antykoncepcyjny Triquilar. 17.02 podczas kontrolnej wizyty wizyty u ginekologa zalecono mi zmianę leku na activella. , a na ulotce napisano ,że przyjmuje się go rok po ustaniu miesiączki.W badaniu gin. wszystko w porządku, usg wykazało niewielki mięśniak na przedniej ścianie macicy. Czy mam zacząć HTZ już teraz, gdy jeszcze mam miesiączki?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zastosować lek zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego. W razie wątpliwości konieczna będzie wizyta kontrolna u specjalisty ginekologa.