Stosowanie leku Paxtin a zabieg usunięcia migdałków

Witam. od jakiś 2-3 lat biorę lek psychotropowy Paxtin 40 (pół tabl. dziennie) , za miesiac mam zabieg wycinania migdałków. Czy muszę przestać jakiś czas przed zabiegiem zażywać ten lek ? Czy lek psychotropowy może zaszkodzić / jakoś wpłynąć na zabieg wycięcia migdałków ? Czy są jakieś przeciwwskazania zrobienia zabiegu osobom które zażywają leki Paxtin 40 ? Pytam tutaj dlatego że nie zapytam lekarza który prowadzić będzie zabieg, gdyż się wstydzę. Kobieta,22l.

Witam , wstyd jest najgorszym objawem w takiej sytuacji!!! Szanowna Pani - proszę przyznać się do przyjmowania Paxtin40 przed przyszłym operatorem!!! To na pewno nie zaszkodzi , a może pomóc!!! z.żurawski