Stosowanie leku Telfexo przy alergicznym kaszlu

Witam, nigdy nie byłam alergikiem, jednakże od ponad tygodnia męczy mnie kaszel. Nie jest mokry, nic nie odksztuszam. Duszę się kiedy jest mi gorąco, dostaję ataków w tramwaju... przed wystąpieniem wyżej opisanych objawów miałam infekcję górnych dróg oddechowych i brałam Azibiot. Teraz lekarz stwierdził alergię i przepisał Telfexo, jednakże stosuję go już trzeci dzień - i nie ma poprawy. Czy to alergia, czy astma? Czy może coś poważniejszego? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę ponownie udać się do lekarza zlecającego powyższe leczenie. Bez badanie ciężko jest coś więcej powiedzieć.