Zapytaj lekarza

7 3 6 , 2 6 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Stosowanie leku Visanne a ewentualne skutki uboczne

Witam.Przyjmuję lek Visanne od 10lutego. Mam zaplanowaną kurację na 3 miesiące. Niepokoją mnie skutki uboczne-są mniej więcej takie jak w opisie na ulotce. Jednak czy to normalne że brzuch boli mnie 24/7 i mam wieczne plamienia/krwawienia a regularnej miesiączki brak? Dodam,że od kilku lat jako jedyny lek przeciwbólowy działał tylko ketonal i to w zastrzyku,a nie chcę znów obciążać organizmu..Uderzenia gorąca,tycie nie są aż tak męczące jak codzienny ból.Powinnam się martwić?
KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu

Aborcja

Aborcja to kontrowersyjne zagadnienie. Wiele osób chciałoby ją zalegalizować, jednak polskie prawo tego nie dopuszcza. O aborcji wypowiada się prof. Krzysztof Czajkowski.

Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania

Z Pani opisu wynika, że nie toleruje Pani leku i warto zastanowić się nad zmianą leczenia.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy