Stosowanie leku Visanne a ewentualne skutki uboczne

Witam.Przyjmuję lek Visanne od 10lutego. Mam zaplanowaną kurację na 3 miesiące. Niepokoją mnie skutki uboczne-są mniej więcej takie jak w opisie na ulotce. Jednak czy to normalne że brzuch boli mnie 24/7 i mam wieczne plamienia/krwawienia a regularnej miesiączki brak? Dodam,że od kilku lat jako jedyny lek przeciwbólowy działał tylko ketonal i to w zastrzyku,a nie chcę znów obciążać organizmu..Uderzenia gorąca,tycie nie są aż tak męczące jak codzienny ból.Powinnam się martwić?

Aleksander Ropielewski

Z Pani opisu wynika, że nie toleruje Pani leku i warto zastanowić się nad zmianą leczenia.