Stosowanie leku Xarelto a zabieg kardiowersji

Forum Medyczne › Kardiolologia Niedawno zdiagnozowano u mnie migotanie przedsionków.Zalecenie ze szpitala Warfin przez cztery tygodnie Niestety Warfin nie pomógł w uzyskaniu prawidłowej wartości INR .Wynik wachał sie w jednym tygodniu 0,9 a za dwa tygodnie 3,51 .Lekarz Poz zmnienił mi Warfin na Acenokumarol Od dwóch tygodni jestem na Xarelto przy którym nie trzeba badać INR.Nie wiem tylko czy znowu muszę czekać te cztery tygodnie brania leku ,czy moge już teraz rezerwować termin kardiowersji.

Aleksander Ropielewski

Może Pani już teraz umawiać się na zabieg kardiowersji (podejrzewam, że termin oczekiwania i tak będzie wahał się w okolicy miesiąca).