Stosowanie leku Yaz i brak odczuwania radości

Od tygodnia zazywam lek Yaz i zauwazylam po doslownie kilku dniach brak radosci ze wszystkiego co mnie do tej pory cieszylo. Zastanawiam sie nad rzeczami nad ktorymi wczesniej bym sie nie zastanawiala i jestem bardzo przygaszona i smutna. Czy to mozliwe zeby tabletki tak wplywaly na mnie zle juz po kilku dniach stosowania? Co zrobic w takiej sytuacji? Czasem juz nie radze sobie z roznymi myslami a jeszcze tydzien temu tak nie bylo.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

możliwe, że konieczna będzie zmiana leków. Proszę udać się do lekarza który zapisał te tabletki.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Może to być wpływ nowego leczenia. Proponuje udać się do lekarza przepisujacego powyższy preparat.