Stosowanie luteiny dopochwowo a picie suplementu diety Inofolic

Witam!Lekarz zalecił mi stosowanie luteiny dopochwowej 2x1 tabletke czy oprocz tego mogę pic 2x dziennie suplement diety INOFOLIC?Prosze o odp. z góry dziekuje..Ola

Szanowna Pani!

Nie ma żadnych przeciwwskazań,żeby stosowała Pani jednocześnie luteinę i inofolic.

z poważaniem

Katarzyna Lewicka