Stosowanie maści Pimafucort na zmiany grzybicze penisa

Witam, stosowałem maść PIMAFUCORT na zmiany grzybicze na penisie.Po kilku dniach stosowania odstawiłem ponieważ tak jakby zdarła mi się skóra tuż przy żołędzi. ,,Rana,, ma ok 1/4 obwodu członka i sączy się z niej jakiś bezbarwny płyn. W ulotce napisane jest że może powodować zanik skóry ze ścieńczeniem. Czy to to działanie niepożądane i jak mogę przyśpieszyć gojenie się tej rany? Dodam że na żołędzi zmiany grzybicze zanikły i nic się nie dzieje. Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedź

Magdalena StusiĹska

Ranę należy utrzymywać w czystości i najlepiej pokazać ją lekarzowi rodzinnemu lub dermatologowi.