Stosowanie Micorygon a test ciążowy

Witam, 20.08 zaczęłam brać Microgynon 30, mimo to, iż nie był to mój pierwszy dzień miesiączki ale lekarz powiedział że to nie przeszkadza byle by się przez 7 dni zabezpieczać drugą metodą. Uprawiałam seks z wytryskiem w 9 dniu tabletki. Teraz od 16 dni spóźnia mi się okres. Robiłam dwa testy ciążowe- oba negatywne. Dzisiaj jest mój drugi dzień w tygodniowej przerwie i okresu nadal brak. Czy jest możliwe bym była w ciąży? Pozdrawiam,

Piotr Pilarski

Na początku barania tabletek cykl może być nieregularny nawet przez 3 miesiące. Jeśli test ciążowy u Pani jest negatywny to tak najprawdopodobniej jest u Pani.

Pozdrawiam.