Stosowanie Neopersen w ciąży

Witam. Jestem bardzo nerwowa, mam objawy nerwicy, Byłam u lekarza rodzinnego kazał mi zażywać neopersen. Mogę być w ciąży czy zażywanie 1 tabletki NEOPERSEN w ewentualnie 1-szym miesiącu ciąży jest bezpieczne? (oczywiście powiedziałam o tej ewentualności lekarzowi rodzinnemu).

Witam,
proponuję skonsultować się z Pani lekarzem ginekologiem. Specjalista będzie w stanie powiedzieć Pani, czy jest Pani w ciąży i czy stosowanie leków jest bezpieczne.
Gdyby nie mogła Pani stosować farmakoterapii proszę pamiętać, ze objawy związane z doświadczaniem silnych emocji można leczyć w oparciu o psychoterapię
Pozdrawiam
Agnieszka Nowogrodzka
http://poznacsiebie.pl

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza