Zaburzenia zachowania po leku Citaxin

Dzien dobry. Ostatnio psychiatra zmniejszyl mi dawke leku citaxin. Od tamtej pory chodze dosc skolowany, nie mam w ogole apetytu, nie moge spac i wlasciwie te objawy przypominaja moje zachowanie jeszcze sprzed rozpoczecia farmakoterapii. Czy to przejsciowe, czy tez moze powinienem jak najszybciej skontaktowac sie z psychiatra w celu powrotu do wyzszej dawki?

Witam,
w sprawie dawkowania leków najlepiej kontaktować się ze swoim lekarzem prowadzącym. Taki specjalista najlepiej zna Pana objawy, a także reakcje Pana organizmu na działanie farmakoterapii
Pozdrawiam
Agnieszka Nowogrodzka
http://poznacsiebie.pl