Podejrzenie zaburzonej świadomości lub osobowości

Witam. Wydaję mi się, że mam zabrzuoną świadomość lub osobowość, nie jestem w stanie sam tego stwierdzić co , bo nie jestem lekarzem, problem pojawia się po ubraniu elegancko w np. dżinsy i koszulę, wtedy moje myślenie i uwaga na otoczenie staje się jakby inna, zaburzona, bardzo źle się z tym czuję, głęboki lęk. dochodzenie do stanu normalnego funkcjonowania zajmuje mi około 15 godzin - normalnej świadomości na otoczenie.

Witam,

to chyba dość nieprzyjemne doświadczenie. Zachęcam Pana do kontaktu z psychoterapeutą lub psychologiem, by lepiej się przyjrzeć tej sytuacji i poszukać rozwiązania.

Pozdrawiam
Ewa Czernik

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Witam,
aby lepiej zrozumieć trudności, które Pani opisuje potrzebny byłby szerszy wywiad i dokładniejsze poznanie opisywanych przez Panią przeżyć. Ponieważ z Pani opisu wynika, że opisywane doświadczenia są nieprzyjemne polecam Pani skontaktowanie się ze specjalistą-psychologiem, psychoterapeutą lub psychiatrą. Dzięki takim spotkaniom będzie Pani w stanie lepiej poznać siebie, własne reakcje. Po zapoznaniu się z charakterem opisywanych przez Panią przeżyć specjalista będzie mógł zaproponować odpowiednie działania pozwalające na uzyskanie lepszego samopoczucia
Pozdrawiam
Agnieszka Nowogrodzka
http://poznacsiebie.pl