Zapytaj lekarza

7 4 0 , 9 1 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problemy z koncentracją u 55-latki

Witam. Mam 55 lat i od 10 lat zauważyłam u siebie podobne objawy jak wyżej są opisywane. Jestem ruchliwą osobą, dużo ćwiczę dla własnej przyjemności a także dla zdrowia. Staram się spędzać czas w ruchu, daję mi dużo wewnętrznego zadowolenia. Sednem sprawy i pytania jest dlaczego mam problemy z koncentracją (totalnie bujam w obłokach) gdy ktoś coś mówi. W pracy zaczyna być to problemem ponieważ doszło że coraz częściej zapominam o ważnych rzeczach.
KOBIETA, 55 LAT ponad rok temu

Dziecko autystyczne w przedszkolu

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się więcej o przebywaniu dziecka autystycznego w przedszkolu.

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty (new dawn life flow therapy).pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Psycholog kliniczny, psychoterapeuta.
0

Warto zasięgnąć porady lekarza psychiatry, Zdiagnozuje, w razie czego zleci farmakoterapie wspierającą lub skieruje na leczenia (np do psychologa)

Psycholog i psychoterapeuta. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego.
0

Witam,
warto byłoby zasięgnąć porady lekarza neurologa lub psychiatry. Jedynie w osobistym kontakcie specjalista będzie w stanie dokładnie ocenić opisywane przez Panią objawy i udzielić stosownej porady
Pozdrawiam
Agnieszka Nowogrodzka
http://poznacsiebie.pl

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy