Schizofrenia o niekorzystnym przebiegu z ufiksowaniem na temat funkcji poznawczych

Stwierdzono u mnie schizofrenię o niekorzystym przebiegu z ufiksowaniem na temat funkcji poznawczych. Jak duże jest pole manewru jeśli chodzi o leki z grupy prokognitywnych? Czy mam szansę uzyskać pełną remisję? Ciągle doświadczam zaburzeń percepcji.

Jeśli nie jest Pan w procesie psychoterapii- należy ją podjąć.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza