Schizofrenia paranoidalna a praca kierowcy zawodowego

Mam Schizofremie Paranoidalna czy mogę pracować jako zawodowy kierowca?

Aleksander Ropielewski

Może to ocenić jedynie psychiatra, ponieważ dużo zależy od stopnia kontroli choroby i jej przebiegu.

to zalezy w jakim stadium jest choroba.znam ludzi, ktorzy dobrze funkcjonuja a jak zbliza sie remisja to na 3-4 tyg ida do szpitala....odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza