Brak efektów pomimo dużego wkładu pracy

Witam. Jak być efektywnym w pracy? Pomimo tego, że obiektywnie bardzo dużo pracuję, mam mnóstwo obowiązków zawodowych, to wciąż odnoszę wrażenie, że owoce mojej pracy są mizerne. Tak jakby moje zaangażowanie nie przekładało się na konkretne efekty.

Być może wartości i priorytety tej konkretnie pracy są już rozbieżne z Pańskimi? Trudno motywować się i być efektywnym w dziedzinie, do której nie ma się przekonania. Zachęcam do całościowego przyjrzenia się swojemu obecnemu życiu, wartościom i poczuciu satysfakcji. Jest możliwe, ze potrzebuje Pan jakichś zmian. Prace nad sobą można podjąć w relacji z psychologiem ub samodzielnie.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza