Stosowanie Nobaxin 500 na opuchliznę zęba

witam,dostalam nobaxin 500 na opuchlizne od zeba,za tydzien mam miec kanalowe leczenie,czy nie powinnam miec przepisanego dalacinu ,czy nobaxin nie jest raczej lekiem na gorne drogi oddechowe

Witam Panią. Bez poznania wszystkich objawów trudno mi powiedzieć dlaczego lekarz zdecydował się na nobaxin 500. Na pewno miał jakieś powody, prosze go o to zapytać. Ja osobiście przepisałabym dalacin. Mam jednak nadzieje, że ból ustał i życzę udanego leczenia. Serdecznie pozdrawiam, dr Urszula Jarosz