Stosowanie oleju rycynowego na wypadanie włosów

Czy ocet jabulkowy, lub olej rycynowy moze pomoc na wypadajace wlosy? jak tak to jak go stosowac?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza dermatologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Aleksander Ropielewski

Nie są to skuteczne sposoby, dlatego nie powiem jak należy je stosować. Zwłaszcza ocet jabłkowy może mieć negatywny wpływ na skórę głowy i ją podrażnić.