Wypadanie włosów a ocet jabłkowy

Witam, Jak należy stosować ocet jabłkowy by zapobiegał wypadaniu włosów?Jaką ilość dziennie octu należy nałożyć na włosy? Czy konieczne jest wypłukanie potem wodą? Czy może być używany też ocet spirytusowy?

Aleksander Ropielewski

Ocet nie zapobiegnie wypadaniu włosów, ponieważ podziała drażniąco na skórę, co tylko może przyspieszyć wypadanie włosów.