Stosowanie oleju z wiesiołka w pierwszym trymestrze ciąży

Czy mozna stosowac Oeparol czyli olej z wiesiolka w pierwszym trymestrze ciazy. Zalecil mi go hematolog na piersi poniewaz nam guzik a po oeparolu one wchlaniaja sie. Boje sie jednak o dziecko. Katarzyna KC

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Może Pani bezpiecznie stosować olej z wiesiołka w czasie ciąży. Nie ma powodów do niepokoju.