Stosowanie plastrów Listvy a popękane naczynka na nogach

Stosuje plastry Lisvy przykleilam jeden po 3 dniach zauważyłam na nodze sine fioletowe popekane naczynka bolące ciepłe nogi i widoczne żyły na stopie wzmacniam żyły zazywajac diosmine, Czy jest inna alternatywa ?w takim wypadku Czy nie moge stosowac antykoncepcji ?

Lek. Tomasz Budlewski

sadze, że konieczne jest zmiana metody antykoncepcji. proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.