Stosowanie preparatów wspomagających erekcję a ich skuteczność

Witam, Seksuolog u którego się leczę stwierdził u mnie zaburzenia erekcji na tle psychicznym. Przepisał mi trittico i Cialis. I tutaj pojawia się pytanie, ponieważ Pan doktor wyjechał na urlop na miesiąc: Te lekarstwo jest, jak na moje warunki (jestem studentem) bardzo drogie(500zl), a mam zażywać je codziennie po śniadaniu. W aptece poinformowano mnie, że nie ma tańszego zamiennika. Czy jest szansa, że te jedno opakowanie mnie "uleczy", a może moje współżycie będzie od niego uzależnione?

Dzień dobry.

Trudno powiedzieć, czy jedno opakowanie tabletek całkowicie Pana "wyleczy". Zwykle jednak w przypadku zaburzeń czegokolwiek na tle psychicznym, "leczy się" nie tyle zaburzenia - które są objawem, ale psychikę - która jest przyczyną. Prawdopodobnie więc lekarstwo przepisane zostało nie tyle jako "lek", ale jako tymczasowy "wspomagacz"

Pozdrawiam.