Stosowanie preparatu Asequrella przy tabletkach antykoncepcyjnych

Witam :) Piszę do Państwa z pytaniem. Od roku biorę tabletki antykoncepcyjne Vibin od 2 miesięcy mam zmienione tabletki na Vibin mini. Niestety od pewnego czasu przybrałam na wadze ok. 8kg. Kupiłam Asequrelle Forte. Czy wcześniej musze powiadomić o tym lekarza czy mogę zacząc je zażywac? Czy mogę raz wziąć Asequrelle forte a później zwykłą Asequrelle? Pozdrawiam

Magdalena StusiĹska

Jeżeli brała Pani wcześniej Asequrellę nie powinno być problemu z przejściem na wersję Forte. Jednak przy najbliższej wizycie proszę poinformować lekarza o takiej zmianie.