Zmiana tabletek antykoncepcyjnych po przerwie

Witam ! Mam problem brałam tabletki antykoncepcyjne cilest wzięłam do końca blistek po 7 dniowej przerwie zaczęłam brać VIbin mini ,wiem ze przy zmianie tabletek trzeba 7dni się zabezpieczać ale mój mąż 6 dnia zapomniał i teraz boje się ze mogę być w ciąży teraz zaczynam brać te biale tabletki z bliska aby pojawila się miesiaczka , wzięłam narazie jedna ,lekarz mówi ze po 4 dniu powinno pojawic się krwawienie ...mam nadzieje ze ciąży nie będzie...Bardzo proszę o pomoc....
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Rzeczywiście w tym wypadku nie możemy wykluczyć ryzyka ciąży. Ponieważ od stosunku minęło więcej niż 14 dni proszę dla pewności wykonać test ciążowy, który powinien rozwiać wszelkie wątpliwości.
Pozdrawiam!