Stosowanie środków SAA i badanie poziomu testosteronu

Witam jestem po cyklu środkami saa. Niestety odblokowanie nie udało się i trafiłem do androloga. Po 40 tys iu pregnylu testosteron urusł tylko z 1.6 na 3.56... Brałem pregnyl najpierw co 7 dni 5000iu a teraz 2 500iu co 3 dni. Czy to oznacza że została mi już tylko htz? Czy powinienem cały czas przyjmować pregnyl czekając aż testosteron osiągnie górne granice normy? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udac się do lekarza androloga lub endokrynologa, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedziec.