Co oznacza obniżony poziom testosteronu u 24-latka?

Syn 24 lata ma bardzo niski poziom testosteronu,ok.80 jest otyły 168 kg , budowa kobieca bardzo podobna do nieżyjącego jego ojca . Może zdecyduje się na zmniejszenie żołądka . Syn choruje na padaczkę ,upośledzenie umysłowe , czy powinien być leczony ,żeby wyrównać testosteron, jakie są negatywne skutki takiego leczenia, co trzeba kontrolować np. pracę wątroby , miał zapalenie trzustki , usuwany pęcherzyk dwa lata temu

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do endokrynologa po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć