Stosowanie suplementów dla sportowców a bóle przedramienia

Dobry wieczór. Czy mogę stosować anadrox MHP gdy biorę już od ok.pół roku ok,1mg-1,5mg afobamu dziennie ?I czy przez branie afobamu jest możliwe,że nadwyrężenie przedramienia nie chce się goić pomimo brania kolagenu już miesiąc (4 for flex) Czy po prostu możliwy jest stan zapalny a jak tak to czy konieczny jest antybiotyk i jak tak to jaki i czy podczas brania antybiotyku dalej mogę brać afobam i ten anadrax? bardzo dziękuję.pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego, po wstepnym badaniu bedzie mozna cos więcej powiedzieć.