Stosowanie suplementów Essentiale

Witam, mam pytanie odnośnie stosowania suplementów typu essentiale, esseliv. Czy istnieją ograniczenia w przyjmowaniu tego typu "leków", chodzi o czas przyjmowania ( ponad rok i dłużej ), przy założeniu iż nie występuje uczulenie na żaden ze składników.

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,

suplementy chroniące wątrobę można przyjmować dłuższy czas, zwłaszcza jeżeli bierze Pan leki które są metabolizowane w wątrobie - proszę co jakiś czas zmieniać preparat.

Pozdrawiam serdecznie