Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych a biegunka

Jeżeli biegunka wystąpiła między godziną 10 a 12 a o 16 biorę tabletki antykoncepcyjne i tego samego dnia po 20 znowu byłam w toalecie i wzięłam dodatkowa tabletkę to antykoncepcja została zachowana? Następnego dnia też miała wodnistą biegunkę rano tylko o godz 7. to jest moje pierwsze opakowanie tabletek vibin mini i nie wiem czy w takiej sytuacji mogę uprawiać seks bez dodatkowych zabezpieczeń. Od tej sytuacji minęło ok 5 dni

witam,
kolejną dodatkową tabletkę antykonc. należy przyjąć gdy doszło do wymiotów w ciągu 3ech godzin od połknięcia tabletki.
W pani przypadku antykoncepcja została zachowana.
Przy pierwszym opakowaniu zaleca się aby stosować dodatkową ochronę w formie prezerwatyw.