Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych a seks analny

Witam, zwracam się z nurtującym mnie pytaniem. Wczoraj rozpoczęłam drugie opakowanie tabletek anty. Pierwsze brałam zgodnie z zaleceniami lekarza i wg ulotki. Raz tylko wzięłam tabletke ok. 2 godzin wcześniej (17 tabletka). Wczoraj uprawiałam z partnerem seks analny w prezerwatywie (przestrzegając wszelkich zasad higieny), stosunek był przerywany i partner doszedł z dala od moich narządów płciowych. Mam zatem pytanie - czy w tej sytuacji istnieje ryzyko ciąży? Powinnam się obawiać? Pozdrawiam.

Jeśli prezerwatywa została założona prawidłowo, a wytrysk nastąpił z dala od narządów płciowych, nie ma ryzyka ciąży. Pozdrawiam!