Pęknięcie prezerwatywy i stosowanie tabletek antykoncepcyjnych a ryzyko ciąży

witam . wczoraj kochałam sie ze swoim facetem i niestety zawiodla prezerwatywa i facet spuscil mi sie a jak patrzylam to mam dni plodne i dzis wzielam tabletke antykoncepcyjna taka jak zawsze bralam czy jest mozliwosc ciązy ??

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, jeżeli tabletki antykoncepcyjne są stosowane zgodnie z zaleceniami ginekologa i informacjami w ulotce, to ryzyko ciąży jest niskie.