Stosowanie tabletek Microgynon a zaburzenia miesiączkowania

Witam, biorę tabletki microgynon,rozpoczęłam branie w 2 dniu okresu,ponieważ wypadł on w niedziele a tabletki mogłam wykupić dopiero w poniedziałek.Skończyłam 1 blister 15 marca,do teraz nie dostałam jeszcze okresu.Wiem no to nie jest dziwne, bo czas jeszcze jest, ale no po prostu się denerwuję. Zaznaczę, że dnia 15 marca odbyłam stosunek.

Krwawienie z odstawienia tabletek może, ale nie musi się pojawić w przerwie.
Przy pierwszym opakowaniu nie ma gwarancji skuteczność, więc i ciąży nie mogę jednoznacznie wykluczyć (tabletki nie są 100% formą zabezpieczenia)