Stosowanie tabletek Midiana a krwawienie z odstawienia

Witam Przyjmuje tabletki antykoncepcyjne Midiana od 5 miesięcy. Ostatnio będąc na wyjeździe za granicą połączyłam blistry. Po zaczęciu 2 blistra wystąpiło plamienie, towarzyszące mi do końca blistra. 5 dni temu skończyłam brać ten drugi blister natomiast nie wystąpiło krwawienie z odstawienie, jedynie delikatne plamienie. Dodam, że wcześniej krwawienie z odstawienia występowało u mnie 3-4 dnia po skończeniu blistra i było obfitsze. Czy powinnam się niepokić możliwością zajścia w ciążę?

Piotr Pilarski

Przy łączeniu blistrów może tak się zdarzyć. Nie ma powodu do obaw.

Pozdrawiam.