Stosowanie Trileptal a poziom sodu w organizmie

15 lat zażywam trileptal 600 2x1. Dotychczas poziom sodu wynosił 135mmol/l. w lipcu spadł do 127,6. dostałam kroplówkę 1000ml.0,9 NaCl. biorę litorsal 3x1. Poziom wzrósł po 2 tyg. do 130,7, potem 132,1, a po miesiącu obniżył się do 131,2. nie bardzo lubię sól. neurolog nie chce zmienić trileptalu. morfologia ok, chlorki 95,4, crp 0,27, glukoza 81, kreatynina 0,91-pow. 60, mocznik 12,8, potas 4,14. nie wiem co robić i czy taki spadek jest groźny. lekarz mówi, że to nie nerki. dziękuję

Aleksander Ropielewski

W przypadku gdy nie chce Pani stosować diety bogatosodowej, a lekarz uważa, że dotychczas stosowane leczenie jest optymalne konieczne jest porozumienie między wami i ustalenie innego sposobu leczenia.