Stosowanie Vanatex a poziom ciśnienia krwi

Witam.mam takie pytanie bipre tabletki na nadcisnienie vanatex 80-tki trpche zle sie czuje choc nie zawsze .teraz mierzylam cisnienie i mam 116/75 puls 109 czasami 130 roznie co powinnam zrobic dalej dziekuje za odp.

Aleksander Ropielewski

Nie potrafię odpowiedzieć na Pani pytanie bez dodatkowych informacji o Pani stanie zdrowia i dotychczasowym leczeniu. Sugeruję kontakt z lekarzem prowadzącym.