Jak poradzić sobie z bólem klatki piersiowej i żołądka?

Witam. Od wczoraj boli mnie cale cialo lacznie z klatka piersiowa i zoladkiem ktory najbardziej boli mnie po jedzeniu i piciu. Na te bole biore ketonal forte 100 ktory do konca mi nie pomaga.Tak ze dretwieja mi rece i nogi . Od ponad roku lecze sie na nadcisnienie i mam zwyrodnienie kregoslup odcinka szyjnego. Wczoraj i dzisiaj mierzylam cisnienie i mialam raz 125/80 puls 65 i 133/85 puls 75. Co to mozr byc i jak moge sobie z tymi bolami poradzic?

Dzień dobry. Poza diagnostyka medyczną, proszę także udać się do psychologa celem zweryfikowania możliwych przyczyn w obszarze funkcjonowania psychologicznego. Bardzo często podobne objawy somatyczne są spowodowane trudnościami o podłożu emocjonalnym. Pozdrawiam.

http://progress.warszawa.pl/