Stosowanie Vibin Mini a Euthyrox

Czy euthyrox n50 może osłabić działanie tabletek Vibin i mogłam zajść w ciąże? Dodam ze dzisiaj jest 16 dzień mojego cyklu i mam bardzo nabrzmiałe i bolące piersi, oddaje mocz częściej niż zwykle i jestem bardzo senna. Z góry dziękuje za odpowiedz.

Lek. Katarzyna Szymczak

Tabletki antykoncpecyjne nie dają 100% zabezpieczenia, dlatego nie można wykluczyć ciąży. Euthyrox nie osłabia działania tabletek.
Pozdrawiam