Stosowanie Naraya Plus od 5 dni a zachowanie ochrony

Witam. Od 5 dni stosuję Naraya Plus. Czy jestem już zabezpieczona przed ciążą? Mam pewne obawy,czy tak. Od kilku lat leczę się w poradni endokronologicznej. Zażywam Euthyrox N50 pół tabletki codziennie,ze względu na guzki. Czy te dwa leki nie kolidują ze sobą i czy np. euthyrox nie osłabi w jakiś sposób działania naraii? Bardzo proszę o odpowiedz i z góry dziękuję?

Witam,
Euthyrox nie osłabi działania antykoncepcji, ale w 5 dniu przyjmowania tabletek skuteczność i ochrona jeszcze nie jest w pełni, zaleca się przez pierwsze opakowanie ochronę dodatkową.
Prosze pamiętać, iż ochrona nigdy nie wynosi 100%