Stosowanie Euthyroxu i tabletek Naraya Plus

Witam. Od 5 dni stosuję tabletki antykoncepcyjne Naraya Plus. Równocześnie codziennie ze względu na guzki tarczycy stosuję Euthyrox N50 ,pół tabletki codziennie. W związku z tym mam pytanie ,czy te dwa leki ze sobą nie kolidują i czy Euthyrox nie będzie osłabiał działania Naraii w jakiś sposób. Mam 39 lat i dwóch synów, nie planuję więcej ciąż,ale też mam obawy czy to wystarczające zabezpieczenie przed niechcianą ciążą. Bardzo proszę o odpowiedz i z góry dziękuję. Pozdrawiam :)

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowna Pani, oba leki nie wpływają na swoją skuteczność. Pozdrawiam

Witam,
tabletki nie kolidują ze sobą, prosze być spokojną.
Aczkolwiek jeżeli nie planuje Pani więcej dzieci, najlepszą metodą byłaby wkładka domaciczna z miedzią zamiast tabletek.

pozdrawiam