Stosowanie Vibin Mini a wypadające włosy

Witam. Od 4 miesięcy walczę z nadmiernym wypadaniem włosów, mam 30 lat. Jestem pod opieką endokrynologa, miałam szereg badań hormonalnych zrobiony i jedynym odstępstwem od normy to testosteron. Od tygodnia zażywam vibin mini i wypadanie się nasiliło czy to przez tabletki? Przez ostatnie dwa miesiące stosowałam aminexil szampon i ampułki. 7 dni temu się skończyły i przeszłam na szampon, odżywkę i ekstrakt NISIM odstawienie aminexilu też nasila wypadanie?

Renata GrzechociĹska

Tabletki antykoncepcyjne niestety mogą nasilać wypadanie włosów. Jeśli ma Pani możliwość może warto udać się do lekarza medycyny estetycznej, który oceni możliwość leczenia tej dolegliwości.