Stosowanie Vibin Mini i występowanie śluzu płodnego

Jestem w trakcie swojego drugiego opakowania tabletek antykoncepcyjnych (Vibin mini) wzięłam szósta tabletkę, a wydaje mi się że mój śluz ma cechy śluzu płodnego. Czy wszystko w porządku i czy dalej jestem chroniona?

Aleksander Ropielewski

Jeżeli przyjmuje Pani preparat zgodnie z zaleceniami lekarza i producenta, to nie ma powodu do obaw. Jak zawsze należy pamiętać że przy stosowaniu antykoncepcji hormonalnej pozostaje ryzyko