Stosowanie witaminy C a nadmierne poty i bóle kostno-stawowe

Witam od kilku dni przyjmuje profilaktycznie lub nie ( w celu wyniszczenia grzybow i pasozytow z organizmu) Witamine C w dawkach 1-3g dziennie , od kilku dni pojawily sie dziwne poty oraz bole kostno-stawowe oraz miesniowe. czy to jakies efekty uboczne , reakcje herx , czy moze wrecz przeciwnie pogaraszam swoj stan zdrowia ?

Aleksander Ropielewski

Przyczyny objawów należy dopatrywać się gdzie indziej (rzdkimi objawami hiperwitaminozy są skurcze i wymioty) i sugeruję kontakt z lekarzem, któy po przeprowadzeniu badania pomożę znaleźć ich przyczynę.