Zapytaj lekarza

7 4 0 , 1 5 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Stosowanie witaminy C a nadmierne poty i bóle kostno-stawowe

Witam od kilku dni przyjmuje profilaktycznie lub nie ( w celu wyniszczenia grzybow i pasozytow z organizmu) Witamine C w dawkach 1-3g dziennie , od kilku dni pojawily sie dziwne poty oraz bole kostno-stawowe oraz miesniowe. czy to jakies efekty uboczne , reakcje herx , czy moze wrecz przeciwnie pogaraszam swoj stan zdrowia ?
MĘŻCZYZNA, 25 LAT ponad rok temu

Jak wygląda mezoterapia igłowa twarzy i dekoltu?

Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania

Przyczyny objawów należy dopatrywać się gdzie indziej (rzdkimi objawami hiperwitaminozy są skurcze i wymioty) i sugeruję kontakt z lekarzem, któy po przeprowadzeniu badania pomożę znaleźć ich przyczynę.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy