Stosunek 3 dni po okresie w prezerwatywie a uczucie przelewania

pisze do pani poniewarz kochalam sie z partnerem 3 dni po okresie oczywiscie w prezerwatywie i tu jest pytanie czy jak nam nie pekla i nie zsunela sie to czy nie jestem w ciacy a po mimi to czuje lekki głóg bulgotanie i przelewanie co to morze oznaczaca temperarute w pochwuem mam kolo 37 i 1

Witam. Opisane objawy mogą być wynikiem owulacji. Ryzyko ciąży w tym przypadku jest minimaone.