Stosunek 4 dni przed planowaną miesiączką i brak okresu

4dni przed planowaną miesiączka uprawiałam z mężem stosunek przerywany teraz spużnia mi się miesiączka już 3,5 tygodnia,tyle że w terminie miesiączki się trochę zatrułam i miałam ostatnio dużo stresu, stosowałam tez silne zioła czy to mogła spowodować spużnienie bo test ciążowy wykonałam najpierw 13dnia od stosunku a póżniej 21dnia i oba były negatywne to raczej chyba wiarygodne, dodam że czuję się od dłuższego czasu tak jakbym miała mieć miokres bo odczuwam lekkie kłucie w lewym jajniku

Dzień dobry!

Przy współżyciu bez zabezpieczenia (a stosunek przerywany nie jest zabezpieczeniem) ciąża zawsze jest pierwszą możliwą hipotezą. Test wykonany w 21 dni po stosunku najczęściej daje jednak wiarygodny wynik. W razie dalszego opóźnienia krwawienia proszę skonsultować się z lekarzem ginekologiem.

Pozdrawiam!