Stosunek bez wytrysku w 22 dniu cyklu a ryzyko ciąży

witam, mam takie pytanie odnośnie możliwości ciąży. 22 dc chłopak wszedł we mnie bez zabezpieczenia, ale trwało to krotko, może 1 min a nawet nie, czy istnieje duza mozliwosć ciąży? cykle mam okolo 29-30 dni, a ostatnia wystapila 26.04.2014. z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam!

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Do zbliżenia doszło w kilka dni po owulacji w związku z czym praktycznie nie ma możliwości zapłodnienia. Są to dni bezwzględnie niepłodne.