Stosunek bez zabezpieczenia a możliwość zajścia w ciążę u 19-latki

Witam, tydzień temu doszło do stosunku bez zabezpieczenia. Początek poprzedniego cyklu wypadł 13 października, nie jestem pewna, czy nie doszło czasem do wytrysku. Jest możliwe zajście w ciążę? okres powinnam już dostać

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

prawdopodobieństwo jest, choć niewielkie. Aby mieć pewność proszę wykonać test ciażowy 14 dni po stosunku.

Pozdrawiam.