Stosunek bez zabezpieczenia z wytryskiem a ciąża

witam, okres powinnam dostac 14 pazdziernika a 27 wrzesnia kochalam sie zchlopakiem lecz nie doszlo do srodka wytrysk, i z rana mialam śluz biały rzadki, czy dostane ja okres ?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Nie podała Pani który to był dzień cyklu kiedy doszło do stosunku, ale przypuszczam że były to dni płodne ( okolice połowy cyklu miesiączkowego). Istnieje zatem prawdopodobieństwo ciąży. W przypadku braku krwawienia miesiączkowego może Pani wykonać test ciążowy ( powinien być już diagnostyczny). Pozdrawiam