Stosunek bez zabezpieczenia - co mam zrobić?

Wczoraj kochaliśmy się z chłopakiem przy użyciu prezerwatyw. Kiedy skończyliśmy, wyrzucił prezerwatywę ale mieliśmy ochotę jeszcze. Najpierw były pieszczoty, a potem w przypływie emocji zrobiliśmy to raz jeszcze, ale bez zabezpieczenia dla lepszego efektu.
Teraz mój chłopak boi się, że jestem w ciąży. mam też problem, ponieważ obecnie nie jestem zapisana do żadnej przychodni, więc nie mam lekarza prowadzącego, a moja ginekolog wyjechała. Co jest jednoznaczne z tym, że nie dostanę recepty na tabletki 72. Co mam zrobić?

Dzień dobry!

Proszę poszukać innego ginekologa i poprosić o przepisanie recepty. W razie trudności ze znalezieniem lekarza zawsze można podjechać do najbliższego szpitala położniczo-ginekologicznego i poprosić lekarza.

Z poważaniem