Czy po krótkim stosunku można zajść w ciążę?

Czy możliwa jest ciąża, kiedy nie było wytrysku, ani we mnie, ani poza mną i z użyciem prezerwatywy?
Dodam, że do stosunku za bardzo nie doszło, gdyż po jednym włożeniu bardzo mnie bolało i mój chłopak wyszedł.

Dzień dobry!

Jeśli Pani partner miał założoną prezerwatywę to skuteczność tej metody antykoncepcji przy wytrysku jest oceniana na ok96%. tak więc prawdopodobieństwo jest jeszcze mniejsze.

Z poważaniem